Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia bydgoskie

wydarzenia bydgoskie

Wskazówki dla ochrony Hardwood Floors

Drewniane podłogi mają klasyczną elegancję, które mogą trwać przez wiele lat. Niestety, czasami zdarza się, że rzeczy mar mecie drewnianej podłodze, pozostawiając ją wypaczone lub przebarwione. Istnieje kilka sposobów, aby zapobiec trwałemu lub pół-trwałe uszkodzenie podłogi z drewna, bez konieczności ich renowacji.

SpillsEven, gdy jest on chroniony plam, lakierów, lakierów lub inne wykończenie, drewno jest nadal podatny na działanie wilgoci wycieków. Czy jest to tylko kropla wody lub pełną szklankę z napojem, należy oczyścić natychmiast. Używaj silnego, ręcznik chłonnego lub gąbki. Blot do wyschnięcia. Pamiętaj, nie ma pozostałości pozostawione. Użyj delikatnego twardego drewna lub laminatu Floor Cleaner, jeśli to konieczne. Unikaj używania polskich mebli na podłogę. Pozwoli to śliska. Duchy mineralne mogą być stosowane do uporczywych plam, środkiem do czyszczenia podłogi laminowane lub liściastego używanego później.

wydarzenia bydgoskie

DirtWhen gleby i pozostałości są śledzone z zewnątrz na buty ludzi, to drapie drewnianej podłogi, sprawia, że ??brudne i powoduje, że zużywają się szybciej. Połóż wycieraczkę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz drzwi, aby zmniejszyć ilość szkód wyrządzonych przy wejściu. Rozległa lub mopa podłogi cotygodniowo. Odkurzacz można stosować zamiast gdyby czuł lub miękkie końcówki do szczoteczek elektrycznych. Zapobiegać przedwczesnemu zużyciu chroniąc dużym natężeniu ruchu dywanami strefy. Użyj oddychającej tkaniny z antypoślizgowego podłoża.

HumidityPrevent wypaczenia litych podłóg drewnianych przed wilgocią poprzez zmniejszenie gromadzenia się wilgoci w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienki i piwnic. Otwarte drzwi do pokoju, gdy to możliwe, aby utrzymać powietrze obiegowe. Zainwestuj w osuszacz do wilgotnych klimatach.
Artykuł dzięki: