Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia dzisiejsze

wydarzenia dzisiejsze To prowadzi nas do tych sytuacjach, gdy istnieje bezpośredni kontakt między drewna i gleby.

Są to produkty z drewna, które mają obecnie dostępne do leczenia „ciśnienia”, która jest reklamowanych jako OK, aby zainstalować w bezpośrednim kontakcie z glebą. Moim zdaniem, te produkty z drewna mogą spowolnić proces suchej zgnilizny, ale go nie zatrzyma. Jak wiele podkładów kolejowych mają wszyscy zobaczyć, że były dość dobrze suchy zgnił i rozpada. Nie ma chyba żaden inny produkt z drewna na świecie, który ma tyle drewna konserwant wsiąkła to jako remis kolejowej. Myślę, że w dowolnym momencie można usunąć drewna przed posiadające bezpośredni kontakt z glebą jesteś lepiej.

wydarzenia dzisiejsze

Grzyby że drewno obrażenia są klasyfikowane zgodnie z pojawieniem uszkodzonego drewna, jako brązowy, biały lub miękkiej zgnilizny. Dodatkowo, istnieje barwienia formy, które są zazwyczaj czarne, ale nie mają żadnego znaczenia strukturalnego. Obserwacje te barwiących formy jest ważne, ponieważ wskazuje na zbyt wysoki poziom wilgoci, co ma być pod kontrolą. Czy szkodliwe grzyby jest brązowy, biały lub lekko rot naprawdę nie ma znaczenia z praktycznego punktu widzenia, wszystkie one znacznie uszkodzić drewna i wszyscy udali się spod kontroli z powodu nadmiernej wilgoci w drewnie. Objawy ataku grzybów w lesie są zwykle subtelne i to dlatego, że atak grzybicze jest procesem stopniowym. Jak przebiega proces, drewno może zmienić kolor, tracą blask i stają się miękkie. Przez czas sucha zgnilizna jest odkryta, jedynym rozwiązaniem jest zastąpienie drewna. Sucha zgnilizna jest zwykle wykrywany w zaawansowanym stadium lub pośrednich. Można użyć śrubokręta lub szydło sprawdzić drewna przez szturchając go w drewno i testowanie miękkości, ile narzędzie wnika i łamanie kawałek drewna off zobaczyć jak to zrywa. Dobre drewno zrywa z włóknistej strukturze łamanie, gdzie zbutwiałe drewno jest bardziej kruchy.Często sucha zgnilizna rozpocznie się w środku kawałka drewna i rozprowadzić na zewnątrz. Dotykając drewna z młotkiem jest kolejnym sposobem testowania na próchnicę. Jeśli drewno ma próchnicę, kranik będzie produkować dźwięk głuchy łomot.

wydarzenia dzisiejsze

Najprostszą metodą zapobiegania próchnicy drewna wokół domu jest, aby kontrolować poziom wilgotności w drewnie. Z punktu widzenia technicznego domu, można to osiągnąć poprzez utrzymanie powierzchni farby, co eliminuje przecieki hydrauliczne, utrzymują swoje rynny, utrzymania pary barier, zwiększyć cyrkulację powietrza wokół drewna, i nie pozwól zraszacze moczyć drewno.

 © 2010

Artykuł dzięki: