Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia historyczne w weselu

wydarzenia historyczne w weselu Wiele odnoszą się do kultury Ruch Rzemiosła jako ruch Craftsman, głównie z powodu wpływu publikacji STICKLEY użytkownika.

Jak Ameryka ewoluowała od farmy do żyjącego życiem miasta, wiele osób stwierdzono, że styl Rzemieślnik odbicie wiejskiej kraju życia, że ??niewiele osób doświadczonych. Niemniej jednak, praca od projektantów wielkich nazwisk jak STICKLEY nadal cenione i bardzo drogie w tym czasie. Byli jeszcze w stanie wyznaczać trendy, że inni producenci mogą masowego kopiowania. Sears Robuck Co wkrótce miał swoje własne wersje meble Craftsman i ludzi ze wszystkich środowisk gospodarczych mogli właścicielem kawałek życia. Przez 1915, tendencja umiera w dół i w połączeniu z przemian społecznych spowodowanych ewentualnym wejściu w I wojnie światowej, Amerykanie mieli do czynienia z rzeczywistością, a nie ich domów sen. Nawet Stickley został zmuszony do zaprzestania działalności; zatrzymał się publikowania rzemieślnika w 1916 roku i ogłosił bankructwo w 1917 Style, które nastąpiły dołączonego styl Prairie Franka Lloyda Wrighta w oparciu o płaską środkowozachodniego krajobrazu i europejskiego modernizmu.

wydarzenia historyczne w weselu

Podczas Sztuki Ruch Rzemiosła może się skończyć, a jego wpływ projektowe są nadal widoczne w wielu domach na całym świecie. Był to ruch, który nie może być ignorowany i idealizm, piękno i prostota pozostanie inspirujące teraz jak to miało miejsce w przeszłości.

wydarzenia historyczne w weselu

Jeśli jesteś zainteresowany oglądania Arts Rzemiosła inspirowane meble wykonane z litego drewna dębowego i odwiedzić Barn mebli. The Barn specjalizuje się w produkcji mebli z drewna dębowego i mebli w różnych stylach, od sztuki Rękodzieło, Mission, tradycyjny i Amisze Meble dla ponad 60 lat!

Artykuł dzięki: