Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia historyczne

wydarzenia historyczne

Strona główna Kontrole – Czym dokładnie jest sucha Rot

Chyba właśnie o każdy był w lesie i widział zwalone drzewa gnijących na ziemi, kory i drewna zamienia się w puszysty jak substancja, a ostatecznie drzewo znika całkowicie. Jak to się dzieje? Zdarza się, ponieważ forma życia wiemy, jak grzyby, i jest to drewno niszczy organizm, zaczęła rosnąć w lesie. Grzyby są organizmami nitkowate, które rozpocznie się mikroskopijne zarodniki na powierzchni drewna, no i przy okazji, grzyby są prawie wszędzie i na wszystkim, ale to, co zaczyna się grzyba do wzrostu jest odpowiednia kombinacja wilgoci, temperatury, tlenu i źródłem pożywienia. Gdy te cztery podstawowe elementy są obecne w odpowiednim połączeniu, grzyby wytwarzają cienką nić jak komórki zwane strzępki, które rosną do komórek drewna i wydzielają enzymy, które osłabiają drewna, a więc na początku suchą zgniliznę. W czasie procesu ponadto niszczy komórki drewna, aż nie ma nic, ale w odniesieniu do substancji w postaci proszku leżącego na ziemi.

Co można zrobić, aby chronić drewno przed gniciem sucho? Nie ma stopnia, że ??można zrobić w temperaturze. Większość grzybów jak temperaturze pomiędzy 30a i 100a ° F ° F, to jest całkiem normalne. Tlenu nie może być usunięte; to jest prawie wszędzie, z wyjątkiem drewna zanurzonego w wodzie. Samo drewno jest źródłem pożywienia, więc jedzenie jest obecny, nie może tego zmienić. Więc co z wilgocią, możemy coś z tym zrobić.

Zbyt dużo wody w drewnie działa jako środek obrzęk, która skutecznie otwiera strukturę drewna i pozwala na enzymy grzybowe wejść oraz rozlane z grzyba do drewna. Jest to stopniowy proces, ale z czasem Matka Natura wygra, tak jak ona zawsze robi. Co mamy zrobić, wtedy odeprzeć armię Matki Natury z naszego cennego drewna inwazji? Trzy rzeczy mogą być wykonane, drewno uszczelniania utrzymanie wilgoci w pierwszej kolejności, a traktowanie drewna toksycznych chemikaliów.

Artykuł dzięki: