Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia artystyczne warszawa

wydarzenia artystyczne warszawa Ten udany ryzyka prowadzi do powstawania Morris, Marshall, Faulknera Co. (później przemianowany Morris Co.), gdzie stworzył meble, rzeźby, tkaniny, gobeliny, witraże, oraz tapety. Zainspirowany Ruskin, stworzyli produkty, które nie podważają umiejętności rzemieślnika.

wydarzenia artystyczne warszawa

W późnych latach 1890-tych, sztuki Ruch Rzemiosła trafiła do Ameryki. 1896 śmierć Williama Morrisa sygnalizował koniec Sztuki Ruch Rzemiosła w Anglii, ale wskazał na początku ruchu w Ameryce. Spotkanie odbyło się w Bostonie, gdzie wpływowych architektów, projektantów i wychowawcami zebrali i byli zdecydowani doprowadzić nad reformą projektu przedstawionego przez Williama Morrisa w Wielkiej Brytanii. W pierwszych Arts Rzemieślniczych wystaw w 1897 roku, rzemieślników, konsumentów i producentów realizowane Potencjał ten ruch i szybko objął go, zaczynając w Bostonie. W następnym roku, kilka gildie rzemieślnicze i stowarzyszenia, a także powstały w 1898 roku, założył Gustav Gustav Stickley Stickley Co w Syracuse w stanie Nowy Jork. To jego proste, geometryczne wzory, które określił amerykańskie Arts Ruch Rzemiosła.

wydarzenia artystyczne warszawa

Stickley był zwolennikiem idei tego ruchu, a on wyraził poświęcenia z mebli i wzorów. W 1901 roku, zaczął prezentować swoje projekty i ideały ruchu poprzez publikację magazynu Rzemieślnik, który trwał od października 1901 do grudnia 1916. Jego publikacja szerzenia filozofii angielskiej Arts Ruch Rzemiosła ale ostatecznie jego pisanie ewoluowały, aby odzwierciedlić głos amerykańskiego ruchu. Jego pierwszy numer rzemieślnika poświęcony był William Morris i drugi Johna Ruskina. Chciał rozłożył przekonania samodzielności i znaczenia domu, więc jego magazyn w tym także wskazówki na temat ogrodnictwa, instrukcji pracy z ceramiki, metalu, skóry, tkanin i innych mediów, aby utrzymać czytelników wydajna nawet w czasie wolnym.
Artykuł dzięki: