Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia ciechocinek

Najczęstsze problemy podlewania – Greener Lawn Checklist

Nawadnianie trawników i ogrodów używane być innowacyjny, głównie Tex-trick utrzymanie zielonego trawnika. Kalifornia i Zachód prowadził ruch. Oni także doprowadziło wiele twórczych rozwiązań materiałowych i pokrycia. To był z powrotem w czasie, gdy w innych miejscach po prostu znosić swoje standardowe okresy suszy, zaczepiając się masywne i skomplikowanych odcinków węży i ??zraszaczy, przesuwając je wokół i zwykle w ciągu podlewania jak szalony.

Wraz z pojawieniem się tańszych tworzyw sztucznych, poprawy technologii nawadnianiem bardziej powszechne w innych miejscach. Obecnie jest ważnym elementem doskonałego letnim trawniku. Z tych technologii, nie trzeba już być niewolnikiem trawnika i ogrodu. Możesz iść na urlop i wrócić do wciąż wspaniały trawnik, w pełni wiedząc czasowego nawadnianie i duży zasięg wody na całej ich trawnik będzie utrzymać niezbędną podlewania podczas twojej nieobecności.

I zidentyfikowali 4 główne zagadnienia w zdrowym systemie nawadniania, które, jeśli utrzymuje się w systemie proponuję poniżej, jeszcze bardziej niezawodny system nawadniania trawników i uczynić go bardziej niezawodne. Są to elementy normalnej konserwacji systemu nawadniania i stanowią te elementy najczęściej powodując potencjalne problemy. Staranne problemem zwrócić na nich będzie ubezpieczyć długowieczne systemu, dokładnie wytwarzania wody w najbardziej efektywnych i ekonomicznych sposobów.

timer

Kontrolery nawadniające (zegary) posiadają regulowane obszary ważne jest, aby zapoznać się z. Ustawienia czasu zajmować się czas rozpoczęcia (lub czasami) systemu, czas trwania aplikacji w minutach, a częstotliwością zgodnie z którym dzień, aby uruchomić system. Mogą one również mają wskaźnik procentowy, gdzie można powszechnie wybierania dół trwania odpowiednio do pochmurne dni lub dni z deszczem, nadrzędnymi pokrętłami.

Artykuł dzięki: