Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia euro 2016

wydarzenia euro 2016

Wspólna Sanitarne Pytania i odpowiedzi – Co należy wiedzieć

Większość domów ma ograniczoną wiedzę na temat ich systemów instalacyjnych. Myślą tylko o kanalizacji raz w roku lub co najmniej Ilekroć główne powierzchnie emisji. W efekcie, brak zrozumienia w odniesieniu do tego fundamentalnego aspektu domowego powoduje wiele pytań i nie dość odpowiedzi. Tak więc, jest sprawą najwyższej wagi, aby poszerzyć nasze horyzonty i dowiedzieć się więcej o kanalizacji. Najlepszym sposobem, aby zdobyć więcej wiedzy jest poprzez intensywną sesję pytań i odpowiedzi.

P: Dlaczego rury zamrozić i wybuchnął?

A: Jak każdy nauczyciel nauka powie ci, woda rozszerza się w ujemnych temperaturach. Z tego samego powodu, napoje gazowane rozerwanie także w zamrażarce. W rurę z wodą stale narażone na temperatury poniżej zera, woda w rurach wzrośnie, powodując dużą sumę ciśnienia, które gromadzi się w końcu i powoduje, że rury do wybuchu .

wydarzenia euro 2016

P: Czy jest jakiś powód, dla którego WC biec?

A: Jeśli WC będzie pracował po spłukiwania wyjaśnienie, że klapka na dnie zbiornika nie uszczelnienie zamykające. Przekonaj się sam, biorąc szczyt od zbiornika. Prawdopodobnie odczujesz, że klapka nie jest zupełnie blisko. Nawet jeśli woda wchodzi do zbiornika, część z nich wypływa z lakierowanego klapką. Zatem, woda nadal płynie i obecnie, ponieważ spust pływak nie jest aktywowany w celu zatrzymania cyklu wody.

P: Kiedy ktoś czyści toaletę, dlaczego woda w prysznicu włączyć gorąco?

A: Hydraulicy w Toronto używać tej samej rury do zasilania zimną wodą zarówno prysznicem i WC. Mimo, że ciśnienie wody jest regulowana, aby osiągnąć delikatną równowagę ciepła i zimna na początku każdego prysznicem, spłukiwania toalety kompensuje to harmonii. Bez osobnego źródła zimnej wody w instalacji wodociągowej, nagły pobór zimnej wody używanej do napełniania zbiornika toalety powoduje natychmiastowy spadek przepływu wody zimnej, że prysznic jest używana.
Artykuł dzięki: