Pages Menu
Categories Menu

wydarzenia ekonomiczne

wydarzenia ekonomiczne

Jak pory roku się zmieniają, więc nie popyt na trawniku. Znajomość z kontrolerem może zaoszczędzić ogromne pieniądze na kosztach wody i uczynić nawadniania znacznie bardziej skuteczne. Nadpłaty lub niedopłaty podlewane trawniki wyglądają źle, są niezdrowe i tracić swoje wysiłki, jeśli nie wody. Zazwyczaj lata, z ciepłem, zwiększają zapotrzebowanie na wodę. Ale można też zapisać tu unikając parowania przez opryski spowodowane przez palącym słońcu przez uruchomienie systemu wcześniej rano, czy później w nocy. Wystarczy dostosowując czas uwalniania pozwoli zaoszczędzić 10-15% zużycia wody. Podobnie, wybieranie dół ilości wczesną wiosną lub późnym latem można również zapisać jako spadek temperatury.

Dysze i głowice

Zazwyczaj tryskacze są wyrównane do krawędzi trawnikach traw, rozpyla się je z plamami na obwodzie. Oczywiście, istnieją głowy w środku dużych trawnikach, ale nie zmierzyć się z problemami tych na krawędzi i to dlatego: Rośliny i kwiaty i tak, chwasty mogą rosnąć w takim stopniu, że faktycznie zablokować lub odchylić płynąć w kierunku planowanych przestrzeniach. Zwisającą gałąź może zablokować strumień wody i doprowadzić do zamierzonego brązowy trawnik, gdzie woda dostaje nawet lekko odchylony od. Podobnie, kwiaty i chwasty skupione w pobliżu, jeśli pominąć, mogą łatwo spowodować, że głowica zraszacza bezużyteczne. Typowy tutaj wymaga utrzymania personelu właścicielem domu do wynajęcia lub konserwacyjnych, aby usunąć wszelkie przeszkody, zwracając uwagę na ścisłe trendów i możliwych ewentualnego wzrostu.

wydarzenia ekonomiczne

Obawy ciśnieniowe

Nowe dzielnice mogą stwarzać nowe wymagania w stosunku do systemu wodnego miasta lub powiatu jako generalny dostawca. Co często występuje to spada ciśnienie wody -sometime nawet ilość wody – w tych dzielnicach powodując poważne zmiany w zdolności do świadczenia dla zaspokojenia popytu.
Artykuł dzięki: